• Аптека працює: Пн - Пт з 9°° до 21°°
  • Прийом заявок по телефону: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Обробка заявок з сайту: Пн - Пт з 9°° до 18°°

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

  • Інтоксикація алкоголем, її симптоми та допомога при отруєнні

    Зимові свята і сімейні застілля часто не проходять без алкогольних коктейлів, шампанського, горілки та іншої випивки.

    Однак навіть легкі напої у великих кількостях можуть призвести до нудоти, запаморочення чи алкогольної інтоксикації.

  • Деменція, її перебіг та лікування хвороби

    Деменція -

    синдром, зазвичай хронічний або прогресуючий, який призводить до деградації когнітивної функції в набагато більшому ступені, ніж це відбувається під час нормального фізіологічного старіння. Хвороба впливає на пам'ять, провокує деградацію мислення, знижує здатність до орієнтування в просторі, до нормальної вимови, рахунку, пізнання. Порушення когнітивної функції часто супроводжується погіршенням контролю над емоційним станом, негативно відображається на соціальній адаптованості хворого.

  • Гострий синусит- уникнути зайвих призначень

    Проблема боротьби з антибіотикорезистентністю (АБР) актуальна у всьому світі. АБР призводить до збільшення тривалості хвороби, зростання витрат на лікування, підвищення показників смертності. Лише у Європі полірезистентні патогени щороку спричиняють понад 23 тис. смертей (Murray C.J.L. et al., 2022). У зв'язку із цим належна оцінка потреби в антибіотиках (АБ) є дуже важливою для подолання глобальної кризи АБР (Fokkens W.J. et al., 2020).

  • Алергічні захворювання та сучасні аспекти лікування

    Національний університет охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика спільно з Інститутом сімейної медицини, Міжнародною громадською організацією «Міжнародна асоціація «Здоров'я суспільства» 19-20 травня 2023 р. провели науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Роль первинної медичної допомоги в системі охорони здоров'я України» (до Всесвітнього дня сімейного лікаря). В рамках заходу з доповіддю «Сучасні аспекти лікування алергічних захворювань» виступила Т. М. Бондаренко, канд. мед. наук, доцент кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоров'я України ім. П. Л. Шупика.

  • Епілепсія, що робити при нападі, як лікувати

    Практично 50 мільйонів людей по усій планеті живуть із діагнозом «епілепсія». Щороку їх кількість у середньому зростає на 2,4 млн. В Україні на сьогодні більше 106 тис. людей мають офіційно підтверджену хворобу. За даними ВОЗ на активну форму хвороби страждають від 4 до 10 осіб на 1000 людей, хоча деякі дані вказують на те, що у певних країнах показник може буде значно вищим - до 12 осіб на 1000 людей. Єдиний напад у житті не може свідчити про 100% діагноз. За статистикою, до 5% усіх людей у світі принаймні 1 раз мали такий напад, який більше не повторювався.

Розділи
Гостьова книга review

Вхід в особистий кабінет

Забули пароль?

Увійти